Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport

Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Les 2 Alpes

Do LES 2 ALPES można dostać się na kilka sposobów. Jeżeli wybierzemy dojazd samochodem z centralnej Polski, to należy liczyć około 20 godzin trwania podróży. Wybór autokaru to około 22-26 godzin jazdy.

Jednym z najlepszych wyborów dojazdu jest skorzystanie z biura turystycznego Winterevent, które dowiezie bezpośrednio do miejsca zakwaterowania autokarem klasy de lux. Firma w wybranych terminach organizuje wyjazdy w Alpy Francuskie w bardzo atrakcyjnych cenach. Wyjazdy odbywają się głównie w sobotę, a w cenie wyjazdu jest transport, skipass i zakwaterowanie.

Poniżej przedstawiamy wszystkie formy transportu do regionu narciarskiego Les 2 Alpes.

Autokar do Les 2 Alpes z Polski   

Biuro podróży www.winterevent.pl proponuje wyjazdy z Polski do Francji w bardzo atrakcyjnych cenach i wygodnych warunkach. Les 2 Alpes jest jednym z regionów do którego turyści bardzo często wybierają podróż autokarem. Wyjazdy odbywają się z głównych Polskich miast tj. Gdańsk, Warszawa, Łódź, Katowice.


Podczas podróży można podziwiać uroki malowniczych miejsc, które dostarczają tereny położone w paśmie górskim w Alpach


Podczas podróży  komfortowe autokary klasy premium zmienią podróż, w przyjemny czas relaksu i dostarczą niezapomnianych wspomnień.

Samolot do Les 2 Alpes

Najszybszą formą podróży do regionu Les 2 Alpes jest wybór samolotu.
Ośrodki narciarskie Les 2 Alpes znajdują się w pobliżu kilku lotnisk:

Grenoble – Isere (120 km)
Lyon Saint Exupery (160 km)
Geneva (220 km)

Z lotniska w Grenoble istnieje transfer autobusowy oraz pociągowy, który dowiezie turystę bezpośrednio do Les 2 Alpes, natomiast w sezonie zimowym jest również uruchomiony transfer autobusowy z lotniska Lyon Saint Exupéry.


TRANSFERY Z/NA LOTNISKO, STACJĘ DROGOWĄ I STACJĘ SNCF

VFD / TRANSALTITUDE oferuje regularne codzienne połączenia z Grenoble do Les 2 Alpes
AUTOBUS BENS oferuje  codzienne połączenia z lotniska Grenoble do Les 2 Alpes oraz transport z lotniska Saint Exupery do Les 2 Alpes
BLABLABUS –  w sezonie zimowym organizowany jest bezpośredni transport wahadłowy z lotniska Lyon-Saint Exupery do Les 2 Alpes, z częstotliwością 4 kursów w obie strony.

Transport Pociągiem SNCF

Z lotniska w GRENOBLE możemy dostać się bezpośrednio do LES 2 ALPES pociągiem. Stacja Grenoble położona jest 70 km od Les 2 Alpes, a dojazd zajmuje tylko półtorej godziny. Pociągi są szybką, wygodną i komfortową formą dostania się do doliny jednego z najwyższych lodowców w Europie. Rozkład jazdy dostosowany jest do pory dnia i potrzeb sezonu narciarskiego.

Auto do Les 2 Alpes

Dojazd autem z Polski do Les 2 Alpes zajmuje około 22-26 godzin. Na mapie obok przedstawiono proponowaną trasę dojazdu samochodem do regionu Les 2 Alpes samochodem osobowym lub busem. Należy pamiętać, że autostrady w niektórych miejscach są płatne, dlatego należy posiadać przy sobie gotówkę. W niektórych częściach Europy obowiązują również winiety, czyli nalepki stanowiące dowód wniesienia opłaty autostradowej.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729